Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Haber Tarihi: 19.07.2024

Jüpiter’in İkizler burcuna geçişi ile iletişimin hızlanacağı bir süreç başladı. Bu hafta Merkür’ün açıları bu konuya vurgu yapacak. Hafta genelinde yeni bir eğitime başlamak, teknolojik bir konuyla ilgilenmek ya da tanıtım faaliyetlerinde bulunmak isteyeceğiz.

27 Mayıs Pazartesi

Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yarım kalmış işlerimizi tamamlamak için uygun bir gün. Sürpriz gelişen olaylar işlerimizi kolaylaştırabilir. Sabah saatlerinde riskli fiziksel aktivitelerden kaçınalım.

28 Mayıs Salı: Ciddi görüşmeler yapmak, kalıcı kararlar almak için uygun bir gün. Tecrübeli kişilerden destek alabiliriz. Özellikle sabah saatlerini değerlendirmeye gayret edelim.

29 Mayıs Çarşamba: Önemli işlerimizi 17:20 sonrasına bırakmazsak daha iyi sonuç alabiliriz. Gün genelinde aceleci ve fevri davranmamak önemli. Kazalara açık bir gün olacağından temkinli hareket edelim.

30 Mayıs Perşembe: Ay Balık burcunda ilerleyecek. Duygusal anlamda ve finansal konularda yanılgıya açık bir gün olacağından mantıklı düşünceden uzaklaşmayalım.

31 Mayıs Cuma: Merkür ve Uranüs kavuşumu teknolojik konuları ve farklı iletişimleri gündeme getirecek. Yaratıcı düşünme, olaylara daha farklı açıdan bakabilme ön planda olacak. Borsada ve kripto para piyasalarında ani değişimler yaşanabilir.

Hafta sonu Ay Koç burcunda olacak. Enerjik olacağımız iki gün boyunca gruplar içinde daha fazla yer alacağız. Yakın çevremizin desteği ile ileri dönük planlarımızla daha fazla ilgilenebiliriz. Pazar günü baş ağrılarında artış olabilir. Günün ikinci yarısında da hızlı ve kontrolsüz hareket etmemeye özen gösterelim.

27 Mayıs haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

  • YÜKSELEN KOÇ: Maddi konularda güzel fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir haftadasınız. Beklemediğiniz kişilerden yardım ya da teklif alacaksınız. Sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta sonu ise yeni bir eğitime katılabilirsiniz.
  • YÜKSELEN BOĞA: Hareketli geçecek bu hafta daha fazla göz önünde olacaksınız. Fikirlerinizi rahatlıkla ifade ederken sosyal çevrenizden de destek alacaksınız. Kazançlarınızla ilgili yolunda gitmeyen konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz.
  • YÜKSELEN İKİZLER: Geri plana attığınız konularla bir anda yüzleşmeler yaşayabileceğiniz bu hafta netleşmeler sizi rahatlatacak. Seyahat planlarınız, yurt dışı bağlantılı işleriniz gündemde olacak. Hafta sonu ise yeni gruplara dahil olabilirsiniz.
  • YÜKSELEN YENGEÇ: Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin, sosyal hayatınızın hareketleneceği bir hafta. Sizde farkındalık yaratacak insanlarla bir araya geleceksiniz. Olaylara bakış açınız daha iyimser olacak. İş hayatınızda ise sert iletişimden uzak durun.
  • YÜKSELEN ASLAN: İşinizle ya da üstlendiğiniz sorumluluklarla ilgili sorunlara çözüm getireceğiniz bu hafta almayı beklediğiniz ödemeler de sonuçlanabilir. İşinizle ilgili farklı fikirler geliştirebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. Cilt, diş ve kemik hassasiyetleri olabileceğinden bu konularda temkinli davranın.